kwiaciarnia tęczaFacebook
Imieniny dziś obchodzą: Stella, Marcelin i Bonawentura

Oferta florystyki ślubnej

Tworzenie aranżacji z pięknych i zawsze świeżych kwiatów sprawia nam ogromną satysfakcję i przyjemność. Nasze dekoracje tworzą elegancką całość i nadają odpowiedni charakter temu wyjątkowemu wydarzeniu. Na tle konkurencyjnych firm wyróżniamy się nowatorskimi rozwiązaniami i ciągłym rozszerzaniem bazy elementów dekoracyjnych.

Nasza oferta dekoracji ślubnych obejmuje m.in.: szeroki wybór szklanych naczyń i wazonów, stojaki, latarenki, lampiony, świeczniki i świece, tiul i ozdobne chwosty, serca i wianki do położenia lub zawieszenia, materiały do dekoracji altan, pokrowce na krzesła kościelne i inne. Oczywiście jest to uzupełnienie dla naszych świeżych i pięknych kompozycji kwiatowych.

Podczas spotkań w kwiaciarni proponujemy „linię produktów”’, czyli takie wykonanie kompozycji kwiatowych, aby połączyła je jednakowa stylistyka , kolorystyka, użycie podobnych składowych elementów i naczyń. Przede wszystkim słuchamy, bo każdy klient ma indywidualną wizję swojej uroczystości, potem uruchamiamy wyobraźnię i profesjonalnie doradzamy.

Dekoracje mogą powstać na bazie nowego pomysłu lub na podstawie zdjęć z wielu naszych zrealizowanych wystrojów ślubnych lub zdjęć przyniesionych przez klientów. Zawsze, bez żadnych odstępstw, uwzględniamy budżet klientów. Oglądamy też kościół i salę weselną, aby lepiej określić miejsca do udekorowania, dopasować stylistykę, kolory i skalę kompozycji kwiatowych do wybranego przez Państwa wnętrza.

Cena poszczególnych elementów uzależniona jest od pory roku, dostępności wybranych kwiatów, wielkości kompozycji oraz zakresu usługi. Ostateczna dokładna cena ustalana jest indywidualnie z klientem.

Oferta florystyki żałobnej

W tak trudnej chwili równie ważny jest wybór kwiatów na ceremonię pogrzebową, które są symbolem pożegnania ze zmarłym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kwiatów pamięci, w której prezentujemy kompozycje tradycyjne, eleganckie, a także niebanalne. Nasze wiązanki wyróżniają się ładnym wykonaniem, dobrą szkołą kompozycji i dużą ilością dodatków.

Dla Państwa wygody możemy przewieźć wieńce na cmentarz.

Niecodzienne okoliczności

Urodziny, imieniny, jubileusze, przyjęcia, wydarzenia kulturalne, spotkania biznesowe - na te okazje polecamy wyjątkowe bukiety, urocze bukieciki, stylowe kompozycje w naczyniach i kosze kwiatowe.