kwiaciarnia tęczaFacebook
Imieniny dziś obchodzą: Stella, Marcelin i Bonawentura

O firmie

Moja przygoda z kwiatami zaczęła się w 1995r.. Od tego czasu zawodowo zajmuję się florystyką. Praca z kwiatami jest moją miłością i sposobem na życie. Największe zawodowe marzenie spełniło się w 2001r. - wraz z mężem i rodzicami otworzyliśmy w Łodzi przy ul. Broniewskiego 65 kwiaciarnię TĘCZA-KWIAT. Po wielu latach działalności pod tą nazwą postanowiliśmy odświeżyć logo (nowe charakterystyczne logo jest widoczne na tej stronie i na wszystkich materiałach reklamowych) i uprościć nazwę firmy - obecnie nazywamy się „kwiaciarnia tęcza” i tak już zostanie :)

Wspólnie z pracującymi u nas uzdolnionymi florystami tworzymy pełne woni i ciekawych wyrobów miejsce, gdzie z pasją pracujemy dla naszych klientów.
Mamy bogaty asortyment kwiatów i dodatków, prezentów, świec, wazonów, donic itd.

Systematycznie doskonalimy swoje umiejętności na kursach, uczestnicząc w warsztatach i oglądając pokazy florystyczne. Tworzymy duży, zgrany zespół gotowy do największych wyzwań. Wyróżnia nas ogromne doświadczenie, bardzo dobra jakość usług i elastyczność w pracy „na gorąco”, co jest doceniane przez np. koordynatorów ślubnych.

Obsługujemy sale weselne, szkoły, urzędy, banki, restauracje, hotele, duże i małe firmy i osoby prywatne.

Wykonujemy kwiatowe oprawy ślubów - od bukietów, przez dekoracje samochodów, po najbardziej wyrafinowane i złożone aranżacje kościołów i sal weselnych. Wykonaliśmy na indywidualne zamówienie ponad 1000 pięknych wiązanek ślubnych i udekorowaliśmy dziesiątki kościołów i sal weselnych wywołując niezmiennie uśmiechy zadowolenia na twarzach klientów.

Obsłużyliśmy dziesiątki targów, zjazdów i konferencji, podczas których nasze kwiaty z klasą uświetniały chwile spotkań.

Również we florystyce żałobnej jesteśmy profesjonalistami, wykonujemy piękne wieńce, wiązanki i bukiety pogrzebowe oraz dekoracje do urn i trumien.

Jesteśmy solidnym partnerem i odpowiedzialnym wykonawcą zleceń.

Zawsze świeże kwiaty
Dostawy świeżych kwiatów 6x w tygodniu!Za sprawą częstych dostaw świeżych kwiatów dbamy o jakość kwiatowych wiązanek i kompozycji wychodzących z naszych rąk. Kupujemy tyle kwiatów, ile jest potrzebne na krótki czas naprzód, aby ich nie magazynować. Dzięki temu bukiety komponujemy tylko ze świeżych kwiatów, a klienci długo mogą się cieszyć ich pięknem.

Rośliny doniczkowe

Kwiaty doniczkowe są miłą ozdobą wnętrz i doskonałym prezentem dla bliskich. Na co dzień oferujemy wiele roślin doniczkowych kwitnących i ozdobnych z liści. Przy zakupie roślin doniczkowych można u nas liczyć na fachowa informację o ich pielęgnacji oraz ciekawe udekorowanie.

Artystyczne pakowanie prezentów

Od lat pięknie i gustownie pakujemy prezenty. Mamy ogromną bazę wstążek, papierów i dodatków w różnym stylu.

Dopasowujemy się do każdej okazji. Nietuzinkowym rozwiązaniem jest połączenie prezentu z kwiatami - mniejsze prezenty możemy zaaranżować w bukiecie, większe w koszu kwiatowym.

Ciekawie dekorujemy butelki alkoholu na prezent.

Coś jeszcze...

Oprócz kwiatów znajdziecie Państwo u nas ładną ceramikę, akcesoria do roślin doniczkowych ( nawozy, podpórki, doniczki plastik ), szkło ozdobne i użytkowe, wyroby wikliniarskie, drobiazgi i figurki na prezent i do dekoracji domu oraz świece i piękne dekoracje świąteczne i sezonowe.

Wysyłki kwiatów

Oferujemy możliwość wysyłki kwiatów na terenie Łodzi i okolic, całej Polski, a także w każde miejsce na świecie.

Bukiety, kosze kwiatowe i wieńce do doręczenia w Łodzi wykonujemy w oparciu o katalogi lub pomysł i potrzeby klienta. Do kwiatów okolicznościowych polecamy prezenty i karty okolicznościowe.

Wykonanie bukietów do doręczenia poza Łodzią po dokładnym omówieniu zlecamy sieci kwiatowej.

Zapraszamy do kwiaciarni po bliższe informacje.